USŁUGI POGRZEBOWE
CAŁĄ DOBĘ

+48 56 621 06 14
+48 56 622 39 20
biuro@cultus.pl

 

Jesteśmy przygotowani pod względem merytorycznym i technicznym na przyjęcie każdego zlecenia związanego z transportem osoby zmarłej z miejsca zgonu do miejsca przeznaczenia na terenie całego kraju i poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej. Przyjmujemy zlecenia zarówno na transport lądowy, jak też lotniczy. Załatwiamy wszelkie formalności związane z tymi czynnościami.

Przy wywozie zwłok poza granice Polski oraz przy ich sprowadzaniu do kraju załatwiamy wszelkie pozwolenia oraz tłumaczenia wymaganych dokumentów, odprawy celne i konsularne. Ciało osoby zmarłej w zależności od sytuacji możemy balsamować bądź też zamrozić.

Wieloletnie doświadczenie pozyskane przy realizacji zleceń indywidualnych oraz podczas współpracy z organami ścigania sprawia, że jesteśmy przygotowani na pracę w skrajnych warunkach oraz przy nietypowych zdarzeniach losowych o różnej porze dnia i nocy.

Dysponujemy samochodami wyposażonymi we wszelki niezbędny sprzęt, specjalistyczne urządzenia, odzież ochronną i materiały dezynfekujące.
Prowadzimy pełną dokumentację i identyfikację osoby zmarłej od chwili przejęcia zwłok.

W zależności od życzenia zleceniodawcy, osoby zmarłe przewozimy do prosektorium lub w inne wskazane miejsca. Pracownicy biorący udział w czynnościach są specjalnie selekcjonowani. Zawsze godnie i z szacunkiem zachowują się w stosunku do osoby zmarłej. Podczas wykonywania obowiązków ich takt nie zakłóca żałoby członków rodziny zmarłego.